آغاز عملیات بهسازی و آسفالت محور بجستان –گناباد

خبرگزاری آریا- مسوول نمایندگی راه و ترابری بجستان گفت: قرارداد اجرای عملیات تعریض، بهسازی و آسفالت 25 کیلومتر از محور بجستان- گناباد منعقد شده و پیمانکار پروژه فعالیت خود را آغاز کرده است.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی، حسن غفوریان با بیان این مطلب افزود: با توجه به تردد بالای خودروها در محور فوق، اجرای عملیات تعریض و بهسازی این مسیر برای جلوگیری از تصادفات احتمالی مورد توجه قرار گرفت.
وی افزود: در همین راستا و به عنوان اولین گام با پیمانکاری که توانایی اجرای مطلوب پروژه را دارد قرارداد امضا شد و مراحل ابتدایی کار انجام گرفت.
غفوریان ادامه داد: در حال حاضر بستر لازم برای انجام عملیات زیرسازی این 25 کیلومتر آماده شده و با انتقال دستگاه های مورد نیاز تلاش می شود سرعت عملیات اجرایی پروژه افزایش یابد.
مسوول نمایندگی راه و ترابری بجستان ادامه داد: با توجه به نیاز پروژه، کارخانه آسفالت در محل نصب خواهد شد و مقدمات ابتدایی این کار انجام شده است.
وی اظهار امیدواری کرد با اختصاص اعتبار مناسب جهت اجرای پروژه مذکور، روند عملیات اجرایی این مسیر از سرعت قابل قبولی برخوردار شود.

/ 0 نظر / 7 بازدید