اجرای 35 کیلومتر عملیات ماسه آسفالت در بجستان

مسئول نمایندگی راه و ترابری بجستان، همچنین از عملیات اصلاح شیب شیروانی نزدیک 40 کیلومتر از محورهای استحفاظی حوزه راه بجستان خبر داد.
وی گفت: در سال 89 عملیات اصلاح شیب شیروانی از وضع موجود به حالت مطلوب در 16 کیلومتر از محورهای بجستان ـ فردوس، فیض آباد ـ بجستان، بجستان ـ بردسکن انجام شد.
غفوریان افزود: همچنین راهداران این اداره در همین بازه زمانی 23 کیلومتر از محورهای روستایی سردق ـ فخرآباد، امیریه ـ آهنگ و صلح آباد را از نظر شیب شیروانی اصلاح کردند.
مسئول نمایندگی راه و ترابری بجستان که به دلیل فعالیت‌هایش در سال 89 مدیر نمونه دولتی شهرستان بجستان شناخته شده است در ادامه از تسطیح و مرمت شانه‌های بزرگراه بجستان ـ فیض آباد به طول 150 کیلومتر در سال گذشته خبر داد.
وی افزود: راهداران نمایندگی راه بجستان در این مدت شانه‌های محور بجستان ـ فردوس به طول 50 کیلومتر و محورهای روستایی سریده ـ نوق و صلح آباد به طول 18 کیلومتر را نیز تسطیح و مرمت کردند.
مسئول نمایندگی راه و ترابری بجستان همچنین از ترسیم و تنظیم 90 کیلومتر قنو در سال گذشته خبر داد و گفت: عملیات ترسیم و تنظیم این قنوها در چند مرحله و در محورهای بجستان ـ گناباد، بجستان ـ فردوس، بجستان ـ فیض آباد و برخی راه‌های روستایی انجام شده است.
غفوریان در پایان از اجرای 21 کیلومتر عملیات شن‌ریزی در محورهای روستایی قاسم‌آباد، بختک و نیان خبر داد و افزود: 17 مورد تقاطع فرعی به اصلی در محورهای بجستان به شهرهای فردوس، گناباد، فیض آباد، و بردسکن نیز در سال گذشته ساماندهی شد.
حوزه استحفاظی راه و ترابری شهرستان بجستان دارای 970 کیلومتر راه هم سنگ است که 511 کیلومتر از این مجموعه راه بین شهری و بقیه یعنی 459 کیلومتر راه روستایی محسوب می‌شوند.

/ 0 نظر / 14 بازدید