اجرای سرود دانش آموزان بجستان در سفر احمدی نژاد به مشهد

خراسان ٢٧/۴/١٣٨٨

استقبال تاریخی زائران و مجاوران حرم رضوی از رئیس جمهور به حدی بود که کاروان حامل رئیس جمهور و همراهان فاصله فرودگاه تا حرم مطهر رضوی را در ۲ ساعت و نیم طی کردند.

  قشرهای مختلف مردم به ویژه جوانان در مسیر استقبال با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامین خوشامدگویی و گل افشانی پیروزی دولت عدالت محور را در انتخابات دهم تبریک گفتند.

 دکتر احمدی نژاد ساعت ۲۰:۱۶ عصر پنج شنبه وارد فرودگاه مشهد شد و مورد استقبال حجت الاسلام و المسلمین علم الهدی امام جمعه مشهد مقدس، استاندار خراسان رضوی و مدیران استانی قرار گرفت.

ازدحام جمعیت در مسیر اصلی استقبال از میدان ۱۵ خرداد تا حرم رضوی به حدی بود که خودروی حامل رئیس جمهور بارها متوقف شد و مسیری که به طور معمول در ۱۰ دقیقه طی می شود بیش از ۲ ساعت به طول انجامید.

 هزاران نفر از شرکت کنندگان در صحن جامع رضوی پس از قرائت زیارت امین ا... و سوگواری در آستانه شهادت موسی بن جعفر(ع) با شعارهای «صل علی محمد- بوی رجائی آمد»، «صل علی محمد- یاور رهبر آمد» و «احمدی احمدی حمایتت می کنیم» از فرزند ملت استقبال کردند.

 در میان انبوه جمعیت پرچم ها و پلاکاردهایی به چشم می خورد که از حضور مردم شهرستان های مختلف استان از جمله تربت جام، گناباد،بجستان، خواف و... در این اجتماع باشکوه حکایت داشت.

 یکی از شعارهای حاضران در صحن جامع رضوی «ابوالفضل علمدار، احمدی را نگه دار» بود.

 با وجود برنامه ریزی و حضور اکیپ های سیار سازمان صدا و سیما پخش مستقیم مراسم سخنرانی رئیس جمهور از شبکه استانی سیمای خراسان رضوی انجام نشد و ساعاتی بعد این مراسم با حذف بخشی از آن پخش شد.

 گروهی از دانش آموزان بسیجی گناباد و بجستان که در جایگاه ویژه حضور یافته بودند با موافقت رئیس جمهور سرود خود را قرائت کردند.

/ 0 نظر / 8 بازدید