یک هزار و 277 فرصت شغلی در بجستان ایجاد شد

یه گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از استانداری خراسان رضوی، محمدرضا صولتی در نخستین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان بجستان با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان سال جهاد اقتصادی اظهار داشت: تحقق بخشیدن به شعار جهاد اقتصادی با توجه به تعیین آن توسط رهبر فرزانه انقلاب، نه تنها یک وظیفه کاری بلکه یک تکلیف شرعی است.
وی با اشاره به اهداف بلند دولت در ایجاد اشتغال و توجه ویژه استاندار خراسان رضوی به توسعه اشتغال روستایی خاطر نشان کرد: در سال گذشته یک هزار و 277 فرصت شغلی در شهرستان ایجاد شد که باید امسال توجه ویژه‌ای به ایجاد اشتغال پایدار در روستاها و نقش ان در رشد اقتصادی داشت.
صولتی ضمن بیان اولویت‌های سرمایه‌گذاری شهرستان، بر لزوم تبیین خدمات و امتیازات قابل ارائه دستگاه‌های اجرایی شهرستان به سرمایه‌گذاران و نیز معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری شهرستان تأکید کرد.
فرماندار بجستان خواستار تشکیل سه گروه کاری خدمات، کشاورزی و صنایع در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان شد.
وی معرفی اولویت‌های سرمایه‌گذاری، اختصاص زمین به مجتمع کارگاهی و خدماتی روستای جزین و تأمین زیرساخت‌های آن را از جمله مصوبات نخستین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان بجستان عنوان کرد.

/ 5 نظر / 15 بازدید
ناصر

این چه خبر دروغی است که اقای فرماندار ارایه دادند کو .واقعا از کجا این امار را گفته اند.لازم به هزار تا نیست لطفا صد تا از شغلهای ایجاد شده را بگویید .در کجا هزار شغل/؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

.

آقا ناصر عزیز وقتی در بجستان نیستی و از آمار خبر نداری حرف بی ربط نزن اولا منظور شهرستان بجستانه بعدشم میگی دروغه خودت برو به کارگاههایی که با وام صندوق امام رضا)ع) تاسیس شدن خبر بگیر

ناصر

من مشغول تحصیل هستم وغیر از بجستان جایی ندارم لطفا صد تا از شغلها را بگوییددر کدام روستا ها یاشه؟

چرادروغ ؟؟؟

صادقیان

سلام خسته نبا شید وبلاک قشنگ وزیبائی دارید ممنون میشم که به ماهم سر بزنید پایگاه تصاویر روستای سنو