پژوهشکده انار در فردوس ایجاد می شود

 خراسان ١/۴/١٣٨٨

اکبری- فرماندار فردوس از آغازعملیات اجرایی احداث پژوهشکده انار درشهرستان فردوس خبر داد.اقبال به خبرنگار ما گفت: ایجاد پژوهشکده انار در فردوس از مصوبات سفر اول ریاست جمهوری به استان است و توسط دانشگاه فردوسی مشهد در این شهرستان راه اندازی خواهد شد.

وی افزود: یک قطعه زمین 5 هکتاری از کیلومتر 10 جاده فردوس- بجستان، بعد از پلیس راه برای احداث این پژوهشکده تملک شده و در حال حاضر در مراحل پایانی گرفتن سند است.

وی اضافه کرد: تمام نقشه های اجرایی و معماری ساختمان اداری پژوهشکده توسط دانشگاه فردوسی مشهد تهیه شده و پس از گرفتن سند پیمانکار انتخاب و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.فرماندار فردوس گفت: یک میلیارد و 950 میلیون ریال برای اجرای این پروژه در سال گذشته و امسال اختصاص یافته که امیدواریم با توجه به نیاز مبرم شهرستان، در آینده های نزدیک شاهد احداث و راه اندازی این مرکز باشیم.

/ 1 نظر / 5 بازدید
متین

وبلاگ پاو در نظر دارد با وبلاگ هايی که مايل به تبادل لينک هستند تباادل لينک نمايد برای تبادل لينک با ما لينک ما را با نام پاو و آدرس زير در وبلاگ خويش لينک نموده سپس از طريق بخش نظرات وبلاگ پاو به ما خبر دهيد تا در سريعترين زمان ممکن لينک شما را در وبلاگ پاو قرار دهيم باشد که اين همکاری به سود هردو طرف باشد. http://pavcity.persianblog.ir