احداث و آسفالت 4 کیلومتر راه روستایی در بجستان

خبرگزاری آریا- مسئول نمایندگی راه و ترابری شهرستان بجستان گفت: با بهره برداری از 4 کیلومتر راه روستایی در این شهرستان بیش از 150 خانوار روستایی از راه مناسب برخوردار شدند.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی، حسن غفوریان با بیان این مطلب افزود: با اجرای این پروژه بخشی از مسیر 5/11 کیلومتری روستای منصوری به ابراهیم آباد پس از اختصاص اعتبار لازم احداث و آسفالت شد.
وی افزود: با توجه به این که 5/7 کیلومتر از این مسیر سال گذشته آسفالت شده بود، باقیمانده عملیات اجرایی آسفالت این راه روستایی در سال جاری انجام شد و خوشبختانه با پیگیری های انجام شده و جذب منابع مالی مورد نیاز 4 کیلومتر باقیمانده از این مسیر نیز آسفالت شد.
غفوریان تصریح کرد: با توجه به اتمام عملیات آسفالت، در روزهای آینده اجرای خط کشی این مسیر نیز انجام خواهد شد.
مسئول نمایندگی راه و ترابری بجستان تصریح کرد: با توجه به چاه های کشاورزی متعدد در مسیر و همچنین اسکان بیش از 150 خانوار روستاهایی که تحت پوشش این راه قرار گرفته اند، سعی کردیم اجرای عملیات احداث و آسفالت این مسیر روستایی با سرعت بیشتری انجام شود.

/ 1 نظر / 10 بازدید
صادق افشار

فروش فیلم پارسه روایتی نو فیلمی با ارزش و دیدنی از تخت جمشید کاری از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ایران با همکاری بنیاد پژوهشی پارسه پاسارگاد کارگردان : فرزین رضاییان موسیقی متن : فرید شب خیز بر اساس فیلم هفت گوهر هفت اقلیم فیلمنامه بر اساس کتاب شرح مصور تخت جمشید نوشته استاد علیرضا شاپور شهبازی فیلمی با ارزش و نفیس قیمت این فیلم به همراه ارسال پستی آن 6500 تومان میباشد جهت خرید این محصول با ما تماس بگیرید 09168199499