بهره برداری از بیش از 40 پروژه طی دهه فجر در شهرستان بجستان

روابط عمومی استانداری خراسان رضوی+ فارس + مهر: فرماندار بجستان از بهره برداری از بیش از 40 پروژه در دهه فجر امسال در شهرستان بجستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدرضا صولتی با بیان این مطلب اظهار داشت: در دهه فجر امسال برای راه اندازی این پروژه ها 73 میلیارد و 904 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
وی افزود: جهاد کشاورزی شهرستان با بهره برداری از هشت پروژه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 370 میلیون ریال بیشترین تعداد این پروژه ها را داراست.
فرماندار بجستان گفت: برق رسانی به روستاهای بیکو و روسنگ، نصب شش دستگاه کلیدگازی و چهار دستگاه ریکلوزر در شهر بجستان با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و 20 میلیون ریال از جمله این پروژه هاست.
وی تصریح کرد: منابع طبیعی شهرستان نیز با اجرای طرح آبخیزداری و آبخوان داری، پیشگیری و مهار سیلاب، بیابان زدایی و تثبیت شن های روان و احیا و اصلاح مراتع و ذخیره سازی نزولات آسمانی توام با بذرپاشی در روستاهای شهرستان اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 250 میلیون ریال به این امر اختصاص داده است که طی دهه فجر از آنها بهره‌برداری خواهد شد.
صولتی خاطرنشان کرد: آب و فاضلاب شهری، آموزش و پرورش، راه و ترابری، شهرداری، دانشگاه علوم پزشکی، بنیاد مسکن و شرکت تعاونی دهیاری ها نیز دستگاه هایی هستند که با بهره برداری از پروژه هایشان خدمت رسانی به مردم شهرستان را سرعت بخشیده اند.
گفتنی است طی این دهه کلنگ گازرسانی به شهر یونسی، کلنگ احداث سایت تکثیر و نگهداری گوره خر آسیایی و غزال ایرانی و ترمینال مسافربری شهر بجستان نیز به زمین خورده است./

/ 0 نظر / 14 بازدید