توسعه ‌گناباد در حال حاضر‌ با زاویه 90 درجه پیش می‌رود

فارس 20/4/1388

خبرگزاری فارس: نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس گفت: در حال حاضر رشد عمرانی گناباد با زاویه 90 درجه بالا می‌رود.‌


به گزارش خبرگزاری فارس از گناباد، مهدی مهدیزاده صبح امروز در جلسه شورای شهرستان گناباد در جمع اعضای شورا در مورد تغییر برخی مدیران ضعیف شهرستان گفت: در تغییر مدیران یک بعد آن نماینده و بعد دیگر آن فرماندار و امام جمعه است و بنای ما بر این است که از نیروهای محلی استفاده شود چرا که هنر در ساختن افراد و نه طرد اشخاص است.
وی با بیان اینکه عوض کردن مدیران تبعاتی دارد گفت: در جابه‌جایی مدیرانی که کارآمدی لازم را ندارند مشکل پیدا کردن نیروی خوب است و اگر نیروی شایسته داشته باشیم مشکلی نداریم چرا که نیروی انسانی خوب سازنده است.
مهدی‌زاده در ارتباط با تعامل با مدیران شهرستان گفت: این سومین جلسه من با شواری شهرستان است من هم رستم نیستم بلکه به جای سیمرغ به 30 تا مرغ معتقدم و‌ اعتقاد دارم عقل جمعی از عقل فردی بالاتر بوده و من نیز برای کوچک‌ترین کارها مشورت می‌کنم.
وی در ارتباط با شهر شدن بیلند گفت: در محدوده استحفاظی یک شهر شهر دیگری بوجود نمی‌آید و بیلند در محدوه استحفاظی شهر گناباد است و من با ایجاد یک شهر کنار شهر دیگر موافق نیستم.
وی افزود: شهر شدن مشکل عمران منطقه را حل نمی‌کند شهر موقعی می‌تواند روی پای خود بایستد که درآمد داشته باشد و درآمد باید ایجاد شود و این در حالی است که مناطقی که استعداد شهر شدن دارند ناحیه‌ای از شهرداری می‌شوند.
نماینده مردم گناباد و بجستان در مورد وضعیت صنایع شهرستان نیز گفت: در تمام جهان صنایع دچار بحران است امروز یک کارخانه تولید که 5 میلیون دلار ظروف آن آماده است که مشتری ندارد اگر در این شهر دو یا سه صنعت دچار وی با بیان اینکه سیاه‌نمایی دیگر مشتری ندارد گفت: در شهر گناباد کارگر پیدا نمی‌شود و کسانی که هستند کارهای معمولی را قبول ندارند و پشت میزنشینی در این شهر یک فرهنگ شده است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ارتقای مراکز آموزش عالی از اهداف مهم است گفت: ما مهر در دانشگاه پیام نور کاخک دانشجو خواهیم داشت و آنجا محلی برای درآمد خواهد شد، دانشگاه بیدخت، دو دانشگاه در کاخک و چهار دانشکده در گناباد در 9 ماه درست شده است و مرکز رشد سازمان پژوهش‌های صنعتی نیز راه می‌افتد.
مهدی‌زاده در مورد فرودگاه گناباد خاطرنشان ساخت: در محل ‌فرودگاه پیمانکار با تعداد زیادی لودر و 60 کامیون مشغول کار هستند و نتیجه بزودی حاصل خواهد شد.

/ 0 نظر / 10 بازدید