3340 تن گندم، جو و کلزا به صورت تضمینی از کشاورزان بجستان خریداری شد

منبع خبر: روابط عمومی استانداری خراسان رضوی

فرماندار بجستان گفت: 3 هزار و 340 تن گندم، جو و کلزا در بجستان به صورت تضمینی خریداری شده و بیش از 7 میلیارد و 200 میلیون ریال به کشاورزان پرداخت شده است.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، غلامرضا کافی با بیان این مطلب افزود: به لطف خدا با افزایش چشمگیر نزولات جوی، در سال زراعی جاری شاهد رونقی چشمگیر در حوزه کشاورزی در بجستان بوده ایم.
وی با اشاره به خرید یک هزار و 900 تن جو، یک هزار و 400 تن گندم و 40 تن کلزا در شهرستان جدید التاسیس بجستان گفت: دولت سعی کرده است با خرید تضمینی محصولات پر اهمیتی همچون جو، گندم و کلزا زمینه امنیت روانی را برای کشاورزان فراهم آورد که این هدف در بجستان تا حد زیادی تحقق یافته است.
فرماندار بجستان به افزایش تولید گندم، جو و کلزا در سال زراعی جاری اشاره کرد و گفت: علاوه بر افزایش کمیت تولید، توجه به کیفیت نیز در دستور کار بوده و به همین منظور خریدتضمینی محصولات نیز بر اساس کیفیت صورت می گیرد.
کافی با بیان این که شهرستان جدید التاسیس بجستان در سال گذشته به همت دولت نهم پس از سال ها انتظار مردم ارتقا یافته است، اظهار داشت: در طول یک سال گذشته شهرستان بجستان پیشرفت های فراوانی را در حوزه های مختلف توسعه ای داشته است که این پیشرفت ها نیز حاصل فعالیت های دولت در راستای محرومیت زدایی می باشد./

/ 0 نظر / 6 بازدید