آدم ربایی نافرجام در گناباد

 قدس ٢۴/۴/١٣٨٨

جوان 21 ساله ای که با عنوان مسافربر قصد ربودن خانمی را داشت در حوالی شهرستان گناباد دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار ما، فرمانده انتظامی شهرستان گناباد با اعلام این خبر افزود: در ساعت 3 بعدازظهر روز 21 تیرماه، زن جوانی به کلانتری ناصر خسرو این شهرستان مراجعه کرد و از یک مورد آدم ربایی نافرجام خبرداد.
سرهنگ قاسم قادری در این خصوص گفت: این زن جوان در اظهارات خود مدعی شد که قصد داشته از بولوار طالقانی به چهارراه گیتی نورد گناباد برود که به عنوان مسافر سوار یک دستگاه پژو آردی شده اما راننده جوان این خودرو، پس از طی مسافتی ناگهان به سمت خارج از شهر تغییر مسیر داده است.
این مقام انتظامی خبرداد، بی توجهی راننده پژو آردی به داد و فریادهای زن جوان باعث شد تا او در خودرو را باز و خودش را به بیرون از خودرو پرت کند.
رئیس پلیس گناباد خاطرنشان ساخت، با دریافت این اطلاعات، تیمهای گشت و تأمین پلیس گناباد طرح مهار را به اجرا گذاشتند و در کمتر از 30 دقیقه خودرو پژو آردی حین فرار در جاده بجستان توقیف و راننده 21 ساله به نام محمد دستگیر شد.
ادامه خبر حاکی است، جوان دستگیر شده اعتراف کرد که با سوار شدن زن جوان نقشه شیطانی به سرش زده و قصد انتقال طعمه خود به خارج از شهر و آزار و اذیت او را داشته است.
متهم به مراجع قضایی معرفی شد.

/ 1 نظر / 5 بازدید
ads

با سلام خدمت شما مطلب جالبی گذاشته بودید. در صورتیکه بخواین وبلاگتون رو تبدیل به سایت کنید به شما هاست رایگان داده می شود!!!! هاست 100 مگابایت فضا. مدیریت سی-پنل. تعداد ایمیل، ساب دومین، دیتابیس، اکونت های اف تی پی نامحدود و ... خرید دامین با خود شماست منتها هاست رایگان به شما عرضه می گردد! در صورت تقاضای دامین نیز دامنه دات آی آر پنج ساله حدود دوازده هزار تومان برای اطلاعات بیشتر و سفارش به آدرس زیر مراجعه نمائید یا با ایمیل زیر مکاتبه نمائید. http://etemadi.ir/blog/100-megabyte-free-host/ etemadi92@yahoo.com موفق و پیروز باشید.