تشکیل کارگروه مقابله با آنفلوانزای خوکی در بجستان

بجستان- خبرنگار قدس: آنفلوانزای خوکی در سراسر جهان 200 هزار نفر را گرفتار نموده و منجر به مرگ 1200 نفر شده است.دکتر مسلم رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان گناباد در جلسه اعضای سلامت و کارگروه غذا در شهرستان بجستان گفت: علایم این بیماری با آنفلوانزای معمولی یکی است، اما نگرانی از آن است که اگر ترکیب این دو بیماری با همدیگر پیش بیاید، درصد مرگ و میر بیشتر خواهد شد.فرماندار بجستان نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت رعایت نکات بهداشتی گفت: جوانی و زندگی انسان وابسته به سلامت است که باید به این مسأله حیاتی توجه جدی شود.
در این جلسه رئیس شورای شهر بجستان نیز با بیان اینکه بجستان در محور جاده های اصلی و پر تردد کشور قرار دارد و روزانه هفت هزار خودرو از محورهای مواصلاتی این شهرستان عبور می کنند، از رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد خواستار تجهیز بیشتر مراکز اورژانسی این شهرستان شد.وی با اشاره به دو مورد تصادف دلخراش اخیر که در یک ساعت اتفاق افتاد، گفت: در زمینه ارائه کمکهای امدادی با مشکل کمبود آمبولانس و نیرو مواجه بوده ایم که نیاز به توجه بیشتری است.
دکتر مسلم نیز در پاسخ به این مطلب و ضمن رد تأخیر در جا به جایی مجروحان گفت: بزودی یک دستگاه خودرو به وسایل نقلیه بیمارستان بجستان افزوده می شود و مجروحان حوادث اخیر هم به موقع به مراکز بیمارستانی انتقال داده می شوند. (پنج شنبه 15مرداد ماه 1388)

/ 1 نظر / 6 بازدید
امین

(ما شما را آنگونه که می خواهید معرفی میکنیم) >>تبلیغات خود را به ما بسپارید<< گروه تبلیغاتی احتیاج دات کام بعد از درک وضعیت بسیار بد و نامطلوب اقتصادی واحساس نیازجامعه به یک وب سایت تبلیغاتی اقدام به طراحی و ایجاد سایتی به همین عنوان با نام www.ihtiyaj.com نموده است. بدین وسیله از تمامی کسبه،کارفرمایان،مدیران کارخانه جات وشرکت های دولت و خصوصیحتی دانشجویان وب نویسان و وب مسترها دعوت می شود تا محصول،کالا و یا خدمات و یا سایت یا وبلاگ خود را فعلا بصورت رایگان در وب سایت www.ihtiyaj.com معرفی و تبلیغ کنند. >>تبادل لينك با وبسايت ها و وبلاگها<< سايت تبليغاتي احتیاج دات کام در نظر دارد با سايتها و وبلاگها با هر رتبه و تعدادبازدیدکننده ای تبادل لينك داشته باشد . اگر تمايل به تبادل لينك با سايت احتیجاج دات کام را داريد لينك ما را با عنوان"تبلیغات اینترنتی به شیوه نوین"به آدرس *www.ihtiyaj.com* درسايت خود لينك كنيد سپس{عنوان لينك و آدرس سايت يا وبلاگ}خودتان را ازطريق *فرم تماس باما *بفرستيد تا شما را در صفحه اول سایت لینک نماییم. با تشکر از حسن انتخاب شما: مدیر سایت