واگذاری پروژه‌های سدهای خاکی موجب افزایش درآمد دهیاری‌ها می‌شود

خبرگزاری فارس: بخشدار مرکزی بجستان گفت: واگذاری پروژه‌های ساخت سد و بندهای خاکی موجب افزایش درآمد دهیاری‌ها در بجستان می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجستان، محمدرضا عباس‌زاده ظهر امروز در بخشداری این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این امر موجب افزایش درآمدهای دهیاری‌ها و کاهش هزینه‌های ساخت ابنیه در منطقه می‌شود.
بخشدار مرکزی بجستان با بیان اینکه در بجستان واگذاری پروژه‌های ساخت سد و بندهای خاکی به تعاونی دهیاری‌ها در حال اجراست، ادامه داد: این امر باعث اشتغالزایی در روستاهای شهرستان نیز می‌شود و تأثیر خوبی در افزایش اشتغالزایی دارد.
وی درباره اقدامات صورت گرفته در این زمینه افزود: با هماهنگی به ‌عمل آمده با اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بخش عمده‌ای از پروژه‌های ساخت سد و بند خاکی شهرستان به شرکت تعاونی دهیاری‌های شهرستان به صورت پیمانی واگذار شده است.
بخشدار مرکزی بجستان اظهار داشت: با استفاده از امکانات تعاونی دهیاری‌ها، تمام روستاهای دور و نزدیک شهرستان از سیلندرهای گاز مایع به قیمت مصوب 34‌هزار ریال استفاده می‌کنند که رضایت کامل اهالی روستاهای محروم را در پی داشته است.
وی با قدردانی از مردم بجستان برای همکاری در راستای واگذاری سد و بندهای خاکی به دهیاری‌ها افزود: تلاش‌ خدمتگزاران مردم در این شهرستان بر مبنای افزایش سطح رفاه و آرامش مردم است و نهایت تلاش خود را برای فراهم آوردن هر چه بیشتر خدمات در بجستان انجام می‌دهیم.
/ 0 نظر / 12 بازدید