استقرار اکیپ ثابت برف‌ر‌وبی زمستانی در محور بجستان به فردوس

خبرگزاری فارس: به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سرپرست نمایندگی راه و ترابری بجستان از استقرار اکیپ ثابت راهداری زمستانی در محور بجستان به فردوس و راه‌های روستایی حوزه استحفاظی این شهرستان خبر داد.
حسن غفوریان گفت: با عنایت به کوهستانی و برفگیر بودن محور بجستان به فردوس و راه‌های روستایی آن محور یک اکیپ ثابت در طرح زمستانی سال جاری در این محور مستقر شده است.
وی در مورد برنامه‌های برفروبی زمستانی در شهرستان بجستان اعلام کرد: این اداره با دو اکیپ راهداری زمستانی مستقر در اداره شهرستان و راهدارخانه موقت زین آباد در محور بجستان به فردوس و با استفاده از دو دستگاه ماشین‌آلات سبک و سنگین به اجرای عملیات برفروبی زمستانی خواهد پرداخت.
سرپرست نمایندگی راه و ترابری بجستان تعداد راهداران مستقر در این اکیپ‌ها را 16 نفر ذکر کرد و افزود: میزان شن و نمک آماده شده توسط کارکنان اداره برای استفاده در محورهای برفگیر در حدود 550 تن است.
وی افزود: بخشی از آن در حال حاضر در محورهای برفگیر و کوهستانی در حاشیه جاده در دسترس رانندگان قرار گرفته است.
غفوریان تصریح کرد: با عنایت به کوهستانی بودن محور بجستان به فیض آباد و لزوم احداث راهدارخانه در این محور این نمایندگی با همکاری اداره کل نسبت به ایجاد راهدارخانه در کیلومتر 33 این محور اقدام کرده است.

/ 0 نظر / 12 بازدید