۲کشته و ۷مجروح در تصادف ۳دستگاه پراید

خراسان: بر اثر تصادف ۳دستگاه پراید در محور فردوس مشهد ۲نفر کشته و ۷تن دیگر مجروح شدند. به گزارش خراسان این حادثه در ساعت 9:30 روز یکشنبه هنگامی رخ داد که یک دستگاه خودروی پراید سفید که از سمت فردوس به بجستان درحال حرکت بود، به شدت با یک دستگاه خودروی پراید ۱۴۱که از طرف مقابل درحال حرکت بود برخورد کرد که بر اثر این برخورد رانندگان دو وسیله نقلیه جان باختند. این گزارش حاکی است، رانندگان دو خودرو هریک با همسر و ۳فرزند خود در حال حرکت بودند که این حادثه رخ داد و راننده ۴۶ساله پراید سفید رنگ در دم و راننده پراید ۱۴۱ که به شدت زخمی شده بود در بیمارستان جان باخت.

پس از برخورد این دو خودرو با یکدیگر، یک دستگاه پراید سفیدرنگ دیگر نیز که راننده آن همراه با همسر و ۴فرزندش در حال عبور بودند به شدت با خودروی پراید ۱۴۱برخورد کرد که گفته می شود خساراتی به این خودرو وارد آمده است. این خودروی پراید نیز پشت سر خودرو ۱۴۱در حال حرکت بوده و به دلیل رعایت نکردن فاصله طولی این حادثه برای او نیز رخ داده است. بر اثر تصادف این ۳خودرو علاوه بر ۲نفر که جان باختند ۷تن دیگر نیز مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

/ 2 نظر / 15 بازدید
لبخندایرانی

سلام خدمت شما به اطلاع شما می رسانیم که بچه های وبلاگ نویس وبلاگ لبخندایرانی کار خود را در رمضان 90 دوباره از سر گرفت از شما دعوت می شود برای شرکت در مصاحبه این وبلاگ با وبلاگ نویسان ایرانی شرکت نمایید. کلیه اطلاعات مربوط به مصاحبه هم اکنون در وبلاگ لبخندایرانی موجود می باشد-منتظر قدوم سبزتان هستیم مصاحبه ی وبلاگ لبخندایرانی با سایه سپید عزیز هم اکنون در وبلاگ لبخندایرانی

فرشته

زندگی درک همین امروز است فهم نفهمیدن هاست ظرف امروز پر از بودن توست شاید این خنده که امروز دریغش کردی آخرین فرصت همراهی توست. به روزم ومنتظر حضورت گرمت. مرا با نگاهت رهایی ببخش.