مردم شهرستان با شرکت در سرشماری، سهم خود را در توسعه ملی ادا خواهند کرد

فرماندار بجستان گفت: مردم و مسوولان ستاد سرشماری شهرستان بجستان، با عمل به وظایف خود در این طرح عظیم ملی، سهم خود را در توسعه کشور ادا خواهند کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدرضا صولتی از تلاش مسوولان سرشماری نفوس و مسکن شهرستان به منظور بالا بردن ضریب اطمینان داده های اخذ شده از مردم خبر داد و افزود: تعامل دستگاه ها با فرمانداری برای تهیه امکانات مورد نیاز در اجرای سرشماری مثال زدنی است.
وی اضافه کرد: به واسطه این همکاری با قطعیت می توان گفت که هیچ کمبودی برای انجام سرشماری نفوس و مسکن سال 90 در شهرستان بجستان وجود ندارد.
فرماندار بجستان ضمن ابراز رضایت از عملکرد ستاد تبلیغات و روابط عمومی سرشماری این شهرستان خاطر نشان کرد: اقدامات به هنگام و قانونمند این ستاد که مبتنی بر ابلاغیه های ستاد مرکزی سرشماری استان است، موجب ایجاد آمادگی روانی مطلوب در میان مردم شهرستان برای شرکت در این طرح شده است.
صولتی تعداد نیروهای ستادی و اجرایی سرشماری نفوس و مسکن سال 90 در شهرستان را 60 نفر ذکر و اضافه کرد: از این تعداد، 27 آمارگیر در قالب هفت گروه شهری و روستایی برای تکمیل پرسش نامه ها به درب منازل مراجعه خواهند کرد.
رییس ستاد سرشماری شهرستان بجستان در پایان تصریح کرد: تمامی این تلاش ها با هدف بروز رسانی اطلاعات مدیران کشور در خصوص ظرفیت ها و نیازهای مختلف جامعه انجام می شود و نقش سرنوشت سازی در برنامه ریزی های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت خواهد داشت.

/ 0 نظر / 27 بازدید