آماده سازی زمین های مسکن مهر در شهرستان به اتمام رسیده است

منبع خبر: روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
فرماندار بجستان گفت: مراحل آماده سازی زمین های مسکن و شهرسازی در بجستان به اتمام رسیده و این زمین ها به شرکت های تعاونی مسکن مهر تحویل داده شده است.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، غلامرضا کافی با بیان این مطلب افزود: با توجه به اهمیت طرح مسکن مهر برای محرومیت زدایی و توجه به اقشار کم برخوردار، روند طرح مسکن مهر در بجستان با جدیت پیگیری می شود و در آینده نزدیک عملیات ساخت و ساز آغاز خواهد شد.
وی به مشارکت 84 درصدی مردم شریف بجستان در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: با وجود اینکه این انتخابات مستقل بود، با تلاش تمامی دست اندرکاران، حماسه ای پرشور و افتخارآمیز در تاریخ بجستان ثبت شد.
فرماندار بجستان به ضرورت استقرار ادارات در این شهرستان جدید التاسیس تاکید کرد و افزود: در این زمینه با پیگیری های صورت گرفته تاکنون اکثر ادارات در این شهرستان مستقر شده اند.
کافی از تشکیل کارگروه های مسکن، استغال، ترافیک، کشاورزی، بهداشت و درمان، صنعت و معدن، تربیت بدنی و آموزش و پرورش در بجستان خبر داد و گفت: به منظور بررسی و شناسایی مسائل روستاها، کمیته پشتیبان برای روستاها تشکیل دادیم و مسوولان شهرستان در این قالب به روستاها سرکشی می کنند.

/ 0 نظر / 9 بازدید