استقرار دو اداره جدید در بجستان

روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ١٠/۵/١٣٨٨

فرماندار بجستان گفت: طی پانزده روز اخیر اداره بنیاد شهید به ریاست جواد حامدزاده و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گرشگری به ریاست ذوالفقاری در شهرستان جدید التاسیس بجستان استقرار یافته اند.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، غلام رضا کافی با بیان این مطلب افزود: طی چند ماه گذشته روند توسعه در شهرستان بجستان، با استقرار ادارات مختلف شتاب خوبی گرفته و فضای با نشاط و پر شوری برای فعالیت و کار در این شهرستان ایجاد شده است.
وی با اشاره به وصول 50 درصد از مطالبات بانک ها در شهرستان، گفت: علاوه بر توسعه فعالیت های پولی و بانکی، پرونده های عمرانی نیز به سرعت در حال پیشرفت است و جاده 16 کیلومتری معادن بجستان نیز با اعتبار 30 میلیارد ریال تکمیل شده و در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
کافی از برگزاری جلسات مختلف و نشست های مشورتی میان مسوولان شهرستان بجستان با هدف توسعه روستاها خبر داد و افزود: شرکت توسعه و عمران بسترسازان بجستان نیز پس از سه ماه و نیم پیگیری به منظور سرمایه گذاری در این شهرستان با سرمایه گذاری مردمی و حمایت دولتی تاسیس شد.
فرماندار بجستان راه اندازی شهرک صنعتی و واگذاری اراضی به صاحبان صنایع و آغاز به کار شرکت مشاوره کشاورزی در این شهرستان را از دیگر فعالیت های توسعه ای به نتیجه رسیده در طول 15 روز گذشته معرفی کرد و بیان داشت: شرکت کشاورزی که یک مرکز مشاوره فنی مهندسی است به منظور ارتقای سطح علمی و آموزشی کشاورزان توسط بخش خصوصی تشکیل شده است و امور مربوط به مدیریت مسایل حوزه کشاورزی را با نظارت سازمان جهاد کشاورزی به عهده خواهد داشت.
وی همچنین از استقرار دفتر مشاوره امور صنفی در بجستان خبر داد و افزود: این دفتر ضمن ارایه خدمات مشاوره ای به واحد های صنفی، تولیدی، طرح هایی را که جنبه نو آوری دارند تحت حمایت دفتر همکاری ریاست جمهوری و اندیشگاه توسعه منطقه ای قرار می دهد./

/ 1 نظر / 6 بازدید
فرشاد

سلام. وبلاگ خوبی داری اگه دوست داری ایدیمو ادد کن تا بیشتر باهم اشنا بشیم.