22 بهمن بیعت مجدد با آرمانهای انقلاب اسلامی است

روابط عمومی استانداری خراسان رضوی: مراسم راهپیمایی 22 بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور در شهرستان بجستان با حضور پر شور مردم برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد صولتی فرماندار شهرستان بجستان در جمع راهپیمایان حضور در مراسم گرامیداشت 22 بهمن را بمنزله تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب اسلامی، امام و رهبری عنوان نموده و آن را عمل به وظیفه شرعی دانستند.
مهندس صولتی با برشمردن برخی از مفاسد رژیم پهلوی رمز پیروزی انقلاب را ایمان به خدا و خالص نمودن اعمال برای خدا دانسته و با واکاوی نهضتهای مشروطه و نهضت ملی نفت، دخالت استعمار را عامل انحراف وشکست نهضت ها دانست.
وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی، خاطر نشان نمود: انقلاب اسلامی اکنون به الگویی برای کشورهای جهان و امید ملت های آزادی خواه جهان تبدیل شده است.
فرماندار بجستان اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها را در راستای تحقق عدالت اجتماعی و مهرورزی به ملت ایران ارزیابی نموده و آن را عامل پیشرفت و آبادانی کشور در آینده نزدیک عنوان نمود./

/ 3 نظر / 17 بازدید
یک همشهری از تهران

با سلام بسیار ممنون و سپاسگزار از زحمات شما که ما را از اخبار شهرمان مطلع می فرمایید. من تقریبا هر روز سایت شما را چک می کنم. موفق باشید

انجمن جغرافیا دانشگاه پیامنور فریمان

[گل]