عملیات گازرسانی به بجستان

ایسنا ٣٠/۴/١٣٨٨

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی، کلنگ آغاز عملیات گازرسانی به 9 روستای بخش مرکزی از توابع شهرستان رشتخوار را در روز مبعث رسول اکرم(ص) به زمین زد.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، مهندس معراجی در مراسم کلنگ‌زنی گازرسانی روستای فتح‌آباد شهرستان رشتخوار که با حضور نماینده مردم رشتخوار و خواف در مجلس شورای اسلامی انجام شد، گفت: عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به 9 روستای فتح‌آباد، عبس‌آباد، عشرت‌آباد، خودآباد، امین‌آباد، قادرآباد، حسین‌آباد، کریم‌آباد، و صادق‌آباد همزمان با مبعث پیامبر اکرم(ص) آغاز شد.

 

وی مدت اجرای این پروژه‌ها را 9 ماه اعلام کرد و ابراز داشت: تا پایان سال تعداد 5 روستا از روستاهای یاد شده، از نعمت گاز خانگی برخوردار می‌شوند.

 

وی ادامه داد: گاز شهرهای کندور، انابد، جنگل، دولت‌آباد، کدکن، کلات نادر، بجستان، گلمکان، رادکان، قاسم‌آباد و سلامه و 35 روستا در سطح استان خراسان رضوی تا هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

 

معراجی یادآور شد: امروز در سطح استان بیش از 43 شهر و 406 روستا از نعمت گاز برخوردارند و در حال حاضر 15 شهر و 150 روستا در سطح استان عملیات اجرایی گازرسانی آنان آغاز شده است.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: تا شروع دولت نهم در سطح استان فقط 8 هزار و 421 کیلومتر شبکه گاز داشتیم که در 4 ساله دولت نهم، 2 هزار و 25 کیلومتر شبکه گازرسانی کشیده شده است.

 

معراجی در ادامه انشعاب گاز را در 27 سال انقلاب در سطح استان فقط 417 انشعاب ذکر کرد و گفت: در دولت نهم بیش از 102 هزار انشعاب گاز مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

/ 1 نظر / 6 بازدید
بچه های خاک آقا

ما قصد داشتیم شما لینککنیم ولی فعلا گرفتار اینترنت کم سر عت بجستانیم.