انتصاب جناب آقای حیدری به عنوان مدیر جدید آموزش وپرورش شهرستان بجستان

سازمان آموزش و پرورش خراسان رضوی: مدیرجدید آموزش وپروش شهرستان بجستان شروع کاری خود را از دفتر امام جمعه شهرستان شروع نمود.
طی حکمی از طرف مدیر کل محترم آموزش و پرورش خراسان رضوی در مورخه 27/6/1390 حسن حیدری به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان بجستان انتصاب گردید. حیدری مدیر آموزش و پرورش بجستان اولین روز کاری خود رادر ابتدای ساعت کاری اداری و در جمع دیگر کارشناسان با تلاوت آیاتی چنداز کلام ا... مجید آغاز نمودند و پس از آن به همراه معاونین اداره به دیدار امام جمعه شهرستان رفتند و ازارشادات امام جمعه شهرستان استفاده نمودند. مدیر آموزش و پرورش بجستان به دیدار فرماندار شهرستان رفتند و اعلام همکاری با فرماندار را نمودند و تقاضای همکاری و همدلی را از فرماندار داشتند.حیدری در اولین روز کاری خود در مزار شهدای شهرستان حاضر شده وبا شهدا تجدید میثاق نمودند.

/ 2 نظر / 27 بازدید
درزاب فراموشکده ای در بجستان

درزاب ، فراموشکده ای در بجستان اگر کمی به امکانات ورزشی روستا توجه کنید در می یابید که " روستاهایی که به اندازه ما جمعیت و مساحت دارند به این اندازه محروم نیستند." کمبود امکانات ورزشی و زمین ورزشی در درزاب به وضوح دیده می شود و حتی جوانان روستا از داشتن یک زمین خاکی صاف محرومند و از این بابت رنج می برند. مردم درزاب نیاز به تخصیص زمین و آماده سازی آن دارند تا با تهیه دستگاه و دریافت کمک ، بتوانند زمینی را برای فعالیتهای ورزشی صاف کنند. اختصاص یک زمین ورزشی ، امکانات مختصر و وسایل و تجهیزات از حداقل امکاناتی است که باید در اختیار مردم درزاب قرار گیرد.

ادامه (درزاب فراموشکده ای در بجستان)

ما از مسئولین تربیت بدنی بجستان ، آقای فرماندار ، نماینده محترم شهرستان(که به ظاهر در طول این دوره یا شاید گذشته هم قدمی برای درزاب بر نداشته) گلایه داریم که نسبت به روستای درزاب بی توجه بوده اند. درزاب روستایی است که از دوران جنگ ، بیشترین جانباز شیمیایی را در سطح روستاهای شهرستان گناباد و بجستان دارد ولی متاسفانه کمترین امکانات لازم ورزشی را دارا می باشد. متاسفانه به روستای درزاب به عنوان یک روستای خودکفا نگریسته می شود و همین موضوع باعث شده است که مسئولان شهرستان بجستان کمترین توجه را به این روستا بکنند. مطمئنا منطقی نیست که روستای درزاب تاوان این بی توجهی ها را بدهد. برگرفته از : http://darzab.parsiblog.com/