سرانجام پس از 5 ماه؛ فرماندار بجستان انتخاب شد

بجستان - خبرنگار قدس: امام جمعه بجستان در جلسه معارفه فرماندار این شهرستان، با اشاره به فرمایش حضرت علی(ع) که مقامهای دولتی را امانت می دانند، گفت: مردم واقعاً نقش خودشان را ایفا کرده اند و هر جا نیاز بوده، حضور یافته اند و ما باید افتخار کنیم که برای خدمتگزاری به این چنین مردمی انتخاب شده ایم.
مهدی مهدیزاده نماینده شهرستانهای گناباد و بجستان هم ضمن تأکید بر ظرفیتهای بسیار خوب بجستان گفت: باید مردم و مسؤولان دست به دست هم بدهند و تلاش کنند با تشکیل شرکتهای سرمایه گذاری، در ایجاد کارخانه ها، مراکز تولیدی و اشتغالزایی سهیم باشند.
سردار غفاری معاون امنیتی انتظامی استانداری خراسان رضوی ضمن تأکید بر بصیرت افزایی و آگاهی از فتنه های احتمالی گفت: فرماندار باید با آگاهی و مشخص نمودن مرز، مدیران خود را انتخاب نماید و در مقابل فتنه های احتمالی آماده باشد.
در ادامه رشید مدیرکل سیاسی استانداری حکم محمد صولتی فرماندار جدید شهرستان بجستان را که از طرف وزیر کشور صادر شده بود، قرائت کرد و از خدمات پنج ماهه علی حسینایی سرپرست فرمانداری قدردانی نمود.
محمد صولتی فرماندار جدید بجستان با بیان اینکه خدمت عبادتی است که خداوند نصیب بندگانش نموده است، اظهار امیدواری نمود بتواند خدمتگزار صدیقی برای مردم شهرستان بجستان باشد.شایان ذکر است، فرماندار جدید بجستان پیش از این 20 ماه فرماندار بشرویه بوده است.

/ 1 نظر / 14 بازدید
حسن صادقی یونسی

تشکر