‌آب شیرین با کیفیت در دسترس مردم ‌بجستان قرار می‌گیرد

خبرگزاری فارس ٢٠/۴/١٣٨٨

خبرگزاری فارس: فرماندار بجستان گفت: با تلاش‌های پیگیرانه مسئولان حوزه آب طی چند روز آینده آب شیرین با کیفیت بالا در دسترس مردم بجستان قرار می‌گیرد.


غلامرضا کافی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در مشهد با بیان اینکه مردم روستای محروم آب باریک در آینده نزدیک از نعمت انرژی برق برخوردار می‌شود، افزود: جلوه‌های توجه دولت نهم به مناطق محروم و روستایی در سراسر شهرستان بجستان به وضوح دیده می‌شود که این‌بار این توجه به صورت ورود انرژی برق به روستای آب باریک نمایان شد.
وی به مزیت های شهرک صنعتی بجستان اشاره کرد و گفت: با همت و تاکید استاندار خراسان رضوی، اداره کل صنایع و معادن، شرکت شهرک‌های صنعتی و اداره کل راه آهن در آینده نزدیک یکی از بهترین شهرک‌های‌ صنعتی را در بجستان خواهیم داشت.
وی با بیان اینکه در این شهرستان وضعیت آب آشامیدنی از نظر کمی خوب است، اظهار داشت: با تلاش‌های پیگیرانه مسئولان حوزه آب طی چند روز آینده آب شیرین با کیفیت بالا در دسترس مردم ولایت مدار بجستان قرار می‌گیرد.
کافی ادامه داد: به‌دلیل اینکه شهرستان بجستان از سمت استان‌های یزد، کرمان، فارس و حتی هرمزگان و اصفهان دروازه ورود به خراسان رضوی به شمار می‌آید، توجه ویژه به زیبایی مسیر تردد زائران امام رضا (ع) ضروری است.
کافی افزود: در راستای زیباسازی حاشیه جاده بجستان به مشهد چند طرح از جمله نمازخانه آستان قدس رضوی در کنار پارک چنگلی، احداث مجتمع رفاهی و کمپ زائر در سه راهی گناباد اجرا خواهد شد.

/ 0 نظر / 10 بازدید