بررسی شش طرح زیر بنایی در خراسان رضوی

روابط عمومی استانداری خراسان رضوی + خبرگزاری مهر : مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان رضوی از بررسی شش طرح زیر بنایی و توسعه ای در کار گروه تخصصی معماری و شهر سازی در استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد حسن واحدی در جلسه کارگروه تخصصی معماری و شهرسازی خراسان رضوی با اعلام این خبر اظهار داشت: موافقت اصولی احداث کارخانه آجر سفال در شهرستان کاشمر و همچنین انتقال مجتمع و انبار سردخانه ای در شهرستان بجستان با توجه به اعلام موافقت شرکت شهرک های صنعتی بجستان از جمله مصوبات این کارگروه بود.
وی افزود: افزایش سطح اشغال واحد تولید پرورش قارچ خوراکی در اراضی پرکند آباد مشهد نیز از تصویب کارگروه گذشت.
مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان رضوی همچنین گفت: با احداث راهدار خانه در شهرستان بردسکن با رعایت موارد ایمنی ورودی و خروجی از جاده اصلی موافقت گردید.
واحدی تصریح کرد: در کارگروه تخصصی معماری و شهر سازی در خصوص احداث پردیس دانشگاه آزاد در شهرستان گناباد نیز مقرر گردید پس از تکمیل مدارک لازم و مورد نیاز برای ارائه در کارگروه، این طرح در جلسه آتی مجدد مطرح گردد.
وی خاطر نشان کرد: احداث رصدخانه جامع ملی رضوی در حریم شهر شاندیز توسط بخش خصوصی از دیگر موارد مطرح شده در این کارگروه بود که در این خصوص نیز مقرر گردید پس از بررسی اسناد بالا دستی و تهیه مجوزهای لازم از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین سازمان انرژی های نو این طرح نیز در جلسه آتی کارگروه مطرح گردد./

/ 0 نظر / 47 بازدید