جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته دولت در بجستان برگزار شد

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته دولت در شهرستان بجستان تشکیل و اهداف و برنامه ها و مسوولیت دستگاه های اجرایی مختلف در هفته دولت تعیین شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی حسینائی معاون فرمانداری بجستان در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته دولت در این شهرستان، هفته دولت را هفته تجلی، بروز و ظهور و اعلام عملکرد دولت و مسوولین نظام دانست و گفت: برای تداوم انقلاب اسلامی، راهی جز ادامه راه شهیدان به ویژه رجائی و باهنر وجود ندارد.
در این جلسه سرپرست اداره ارشاد اسلامی شهرستان بجستان به عنوان دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت معرفی و مقرر شد همه ادارات، بولتن برنامه های هفته دولت را تهیه و به ستاد ارسال کنند.
تشکیل ستاد فرعی بزرگداشت هفته دولت در بخشداری یونسی، همکاری همه ادارات برای تامین نیروهای انسانی و وسایل نقلیه و کمک مالی به ستاد هفته دولت در بجستان از دیگر مصوبات این جلسه بود.
بنابر این گزارش معاون فرمانداری بجستان بر لزوم برگزاری هر چه بهتر و با کیفیت تر مراسم بزرگداشت هفته دولت تاکید کرد و گفت: پس از اتمام و اجرای برنامه های مراسم هفته دولت، کمیته بازنگری در فرمانداری تشکیل می شود و عملکرد مسوولین و ادارات و نهادها مورد ارزیابی قرار می گیرد.
گفتنی است 5 کمیته زیر مجموعه ستاد بزرگداشت هفته دولت در قالب عناوین کمیته های پشتیبانی، فرهنگی، تبلیغات، روستایی و امنیتی تشکیل شده است. ( روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ٢۵/۵/٨٨)

/ 0 نظر / 6 بازدید