9 دی‌ بارها بزرگ‌تر از فتح خرمشهر بود

خبرگزاری فارس: امام جمعه بجستان گفت: نهم دی ‌ماه بارها بزرگ‌تر از فتح خرمشهر بود اما چون جنگ نرم است، عظمت آن اکنون احساس نمی‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از بجستان‌، حجت‌الاسلام محمد ایزدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: در 16 سال قبل از تشکیل دولت نهم چهار دولت گذشته به دلیل رفتارهای حزبی اجازه ندادند کارهای مردمی اتفاق بیفتد.
امام جمعه بجستان با بیان اینکه برخی نمی‌خواهند این حادثه تکرار شود، افزود: بعضی روزنامه‌ها، سایت‌ها، رسانه‌ها و حتی شخصیت‌ها حاضر نشدند در مورد 9 دی صحبت کنند چون باید از این پیشینه صحبت کنند.
وی افزود: نهم دی‌ ماه بارها بزرگ‌تر از فتح خرمشهر بود‌ اما چون جنگ نرم است عظمت آن اکنون احساس نمی‌شود.
امام جمعه بجستان اظهار داشت: با حضور حماسی مردم در 9 دی‌، دوستان انقلاب در داخل و خارج خوشحال و دشمنان داخل و خارج ناامید و سرکوب شدند اما نابود نشدند.
وی با بیان این‌که نظام مهار فتنه را خوب تدبیر کرد، اظهار داشت: مقام معظم رهبری در سطح خواص، خود وارد عمل شدند تا هر قدر امکان داشت عده‌ای را برگردانند، هر‌چند این به معنای تطهیر آن افراد نیست.
ایزدی خاطرنشان کرد: در فتنه سال 88 کفر و نفاق، همه جریانات ضد انقلاب، فرق انحرافی، اراذل و اوباش و حتی بعضی از اصولگرایان فریب‌خورده به میدان آمدند.
وی با اظهار اینکه ملت به خاطر سربلندی از امتحان 88 لایق امتحان جدید است، بیان داشت: ما باید خود را برای امتحانات جدید آماده کنیم.
امام جمعه بجستان تاکید کرد: پس از پایان نبرد نظامی، دشمنان کشور برای ایجاد یک جنگ نرم برنامه‌ریزی کردند و در این جریان همه‌گونه اقدام فتنه‌انگیزی که بتواند مردم را علیه نظام اسلامی بشوراند، انجام دادند.
ایزدی افزود: حماسه پرشکوه و ماندگار نهم‌ دی علاوه بر آن که چشم فتنه‌گران داخلی را کور کرد، آب سردی هم بر پیکر تبلیغات واهی و نقشه‌های براندازی دشمنان خارجی بود و اثبات کرد ایرانیان همواره بر پایه اندیشه های امام (ره) و رهبر معظم انقلاب آماده جانفشانی هستند.
وی تاکید کرد که ملت انقلابی و با بصیرت ایران اسلامی با حرکت میلیونی و حضور پرشکوه در راهپیمایی نهم دی، حماسه‌های عظیم و پرشکوه از پیوند ناگسستنی خود با نظام اسلامی و ولایت فقیه رقم زدند.

/ 0 نظر / 14 بازدید