راهدار برگزیده استان مدیر نمونه بجستان شد

روابط عمومی اداره کل راه وترابری خراسان رضوی + فارس: راهدار برگزیده استان در سال 89 به عنوان مدیر نمونه شهرستان بجستان انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وترابری خراسان رضوی و خبرگزاری فارس، «مهندس حسن غفوریان» راهدار نمونه سال 89 استان و رییس اداره راه و ترابری شهرستان بجستان، از سوی فرمانداری و شورای اداری بجستان به عنوان مدیر نمونه این شهرستان انتخاب و از تلاش‌های وی برای بهبود وضعیت راه‌های شهرستان تقدیر و تشکر گردید.
بنا بر اعلام فرمانداری شهرستان بجستان، دلیل انتخاب مهندس حسن غفوریان به عنوان مدیر نمونه، اجرای کامل وظایف محموله و ارائه عملکرد بهتر نسبت به سایر ادارات شهرستان از جانب وی بوده است.
بر اساس این گزارش سرپرست نمایندگی راه وترابری شهرستان بجستان در سال 89، به دلایلی همچون ارائه خدمات به بهترین وجه، رعایت کامل قوانین و سلسله مراتب اداری، انجام امور محوله با کیفیت مطلوب و چندین شاخص دیگر مورد نظر مدیران راه و ترابری استان، به عنوان راهدار نمونه منتخب شده بود.
گفتنی است در حال حاضر حوزه استحفاظی راه و ترابری بجستان که مهندس حسن غفوریان مدیریت آن را عهده‌دار است، با دارا بودن 970 کیلومتر راه هم‌سنگ، مسیر ارتباطی اصلی 6 استان جنوب و مرکز کشور با خراسان رضوی شناخته می شود.

/ 0 نظر / 13 بازدید