یاقوت سرخ

بجستان در ايينه مطبوعات

محدودیت ترافیکی 2 ماهه در کیلومتر 15 محور بجستان فردوس
ساعت ۳:٠٩ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۳۸۸/٦/۱٢  کلمات کلیدی:

خبرگزاری فارس: مرکز اطلاعات راه‌های خراسان رضوی اعلام کرد: با توجه به عملیات راه‌سازی در کیلومتر 15 محور بجستان ـ فردوس، از روز 13 شهریور ماه جاری به مدت 60 روز این مسیر دارای محدودیت ترافیکی است.


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، مرکز اطلاعات راه‌های استان اعلام کرد: با توجه به اجرای عملیات لکه‌گیری و اجرای ماسه آسفالت در کیلومتر 15 محور بجستان ـ فردوس، این مسیر از ساعت 6 صبح تا 12 ظهر از روز 13 شهریور ماه جاری تا تاریخ 13 آبان ماه سال جاری به ‌مدت 60 روز دارای محدودیت ترافیکی است.
در این اطلاعیه آمده است: تردد خودروها در این مسیر هم‌زمان با اجرای این عملیات انجام می‌شود، اما خودروهای عبوری باید با رعایت کامل قوانین رانندگی و توجه به علائم در این محور تردد کنند.
همچنین از روز 15 شهریور ماه جاری و به مدت پنج روز، کیلومتر 37 باند دوم محور گناباد ـ مهنه به‌صورت مقطعی مسدود خواهد شد.
از ساعت 8 صبح روز 15 شهریور ماه جاری و با توجه به عملیات انفجار و ترانشه‌برداری در کیلومتر 37 باند دوم محور گناباد ـ مهنه این مسیر تا ساعت 18 روز 19 شهریور ماه جاری به ‌صورت مقطعی مسدود خواهد شد.
خودروهای عبوری باید در این مسیر با رعایت کامل قوانین و توجه به فرامین تابلوها و مأموران مستقر در جاده‌ها از محور یادشده تردد کنند.( 880612 )